Een glazen achterwand of spatwand in de keuken is niet alleen mooi en hygiënisch maar ook heel gemakkelijk in onderhoud.
Een glazen spatwand is het mooist als de volledige achterwand van de keuken bekleed wordt. Uitsparingen voor stopcontacten en/of schakelaars zijn uiteraard mogelijk.
In een badkamer kan er met glas ook heel veel verwezenlijkt worden. Niet alleen een douchedeur bestaat uit één grote glasplaat, maar ook de douchewanden kunnen met glas bekleed worden. Zo heeft u geen voegen die op termijn kunnen verkleuren en wint u tijd tijdens het schoonmaken.
Ook volledige wanden kunnen in glas bekleed worden. Het hoeft niet altijd wit te zijn.
![]() |
![]() |
Ook glazen binnendeuren, bijvoorbeeld voor een toiletruimte, behoren tot de mogelijkheden. Het gelakte glas dat hier gebruikt wordt is beschikbaar in heel wat kleuren.
Bestaande trappen, uit hout of beton bijvoorbeeld, kunnen volledig bekleed worden met glas.
Het glas, dat zowel glanzend als mat kan zijn, combineert in een hedendaags interieur zeer mooi met andere, ruwe materialen zoals hout en beton. Het gelakte glas biedt ook heel wat mogelijkheden naar tinten en kleuren.
Uw winkelwagen bevat geen producten.
Verzendkosten
0,00 €
Totaal
0,00 €
Prijzen zijn exclusief btw